Çocuk Sağlığı Uzmanı

Doktor Emre Karayel

1978 yılında dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimimi Muğla’da tamamladım. 1995 yılında Köyceğiz Lisesi’nden mezun oldum ve Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandım. 2002 yılında mezun oldum.

Devamı

Online Randevu

Online randevu oluşturarak, beklemeden muayene olabilirsiniz.

Tedavi Seçenekleri

Tedavi Seçenekleri için tıklayın.

Aşı Takvimi

Aşı takvimini inceleyerek, plan oluşturabilirsiniz.

Doktor Emre Karayel – Çocuk Sağlığı Uzmanı

Hakkımda

1978 yılında dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimimi Muğla’da tamamladım. 1995 yılında Köyceğiz Lisesi’nden mezun oldum ve Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandım. 2002 yılında mezun oldum. 2003 yılında Karabük Safranbolu-Eflani Sağlık merkezine atamam yapıldı. 2006 yılına kadar acil servis, ambulans, sağlık ocağı, devlet hastanesinde, gezici sağlık ekibinde, sağlık grup başkanlığı aile hekimi olarak görev yaptım. 2006 yılında tıpta uzmanlık sınavında Adnan menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünü kazandım.

2011 yılında ihtisasımı tamamlayıp Kars Kafkas Üniversitesinde Yrd. doç olarak göreve başladım. Daha sonra sırasıyla Gaziantep ŞehitkamilDevlet Hastanesi,Nizip Devlet hastanesi ve Karkamış-Nizip mülteci Kampında çalıştım.

Bu arada The European Societyfor Paediatric Gastroenterology Hepatology and Nutrition (ESPGHAN) derneğinin kursuna katıldım.

2014 yılında Bursa İnegöl Devlet Hastanesi’ne tayin oldum. 2019 Ağustos ayında bu hastanedeki görevimden istifa ederek kendi muayenehanemde hizmete başladım.

Tedavi Yaklaşımım

Tedaviye başlamadan önce….

Tedavi seçenekleri ve blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibur ridiculus mus.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp